Mit? Miért? Hogyan?
MIT? MIÉRT? HOGYAN? Ezek a kulcsszavak azok, amelyek mentén elindulhat egy nagyszabású esemény. Vegyük sorban:
1. Mit akarunk? Válassz: rendszert váltani.
2. Miért akarjuk? Erre már bonyolultabb a válasz.
- Azért, mert az ilyen-olyan oldalas pártok létrehoztak egy olyan rendszert, amelyikből kimaradt a magyar NÉP. Demokráciának hazudva, a pártérdekek minden áron való érvényesítésével létrehoztak egy olyan rendszert, ami PÁRTOKRÁCIA valójában.
- Ezek a PÁRTOK elkezdtek egyfajta KIRAKAT-ORSZÁGOT (Magyarország néven) létrehozni azzal, hogy sorra létrehozták KIRAKAT-SZERVEZETEIKET, melyekbe a magyar NÉP sorra nem fért bele!
- Sőt! A NÉP feje fölött, a NÉP nélkül alkotmányozásba kezdtek és összehozták a KIRAKAT-ORSZÁG KIRAKAT "ALAPTÖRVÉNYÉT".
- Megtehették? Igen, mert olyan, hogy nép már nem is létezett. 1990-ben volt a szocialista embertípusból lett a szívére hallgató szavazópolgár, akivel elhitették a szabadságot, amit rendre meg is ígértek az önjelölt pártpolitikusok... Csakhogy abból a "kisemberek" és utódaik számára nem lett semmi. Vagyis, örvendezhettek volna a "nyomor szabadságának"... (ez szójáték) mint a tömegével utcára került gyári munkások a privatizációt követően. Ők voltak és maradtak a VESZTESEK...
- Az új rendszer NYERTESEI a hatalom-átmentők lettek, valamint utódaikból lett a jól fogyasztó- kozmopolita világpolgár. Na, ők már belefértek a KIRAKATBA!
- Ez az egész 1990 utáni rendszer ugyanolyan igazságtalanul kezdett működni, mint az előző, amit diktatúrának sulykoltak.
- A VESZTES MAGYAR NÉP meg csak nézhetett, mint a moziban, ha maradt egyáltalán pénze rá! A vesztes NÉP ráébredve arra, hogy nem akar örök VESZTES lenni és a KIRAKATBAN lévőkre szavazó polgára a hazájának, FEL KELL A HATALMON LÉVŐK FIGYELMÉT HÍVNI ARRA, HOGY EBBŐL AZ IGAZSÁGTALANSÁGBÓL ELÉG VOLT!!!
- Mi: a vesztésre ítélt MAGYAR NÉP is itt van és visszaköveteli ősi jussát a hazájához és önrendelkezési jogához!
Elérkezve, a HOGYAN?kérdéséhez.
- Elsősorban, MINÉL NAGYOBB LÉTSZÁMMAL MEG KELL MUTATNUNK MAGUNKAT a hatalom jelen képviselőinek.
- Másodszor ki kell nyilvánítanunk, hogy olyan rendszert akarunk, melyben nem egy szűk réteg DÖNT MINDENBEN a TÖBBSÉG megkérdezése nélkül! Itt szokás a nemzeti konzultációkra hivatkozni... Ami azért elfogadhatatlan, mert a kérdések csak azokra vonatkoznak, melyekben a hatalom képviselői a saját javukra akarnak dönteni.